RSS
niedziela, 14 sierpnia 2011
Pokazy ciąg dalszy.

I ostatnia porcja zdjęć z pokazów konia arabskiego. Reszta zdjęć na wystawie na którą wszystkich serdecznie zapraszam.

 1

2

3

23:32, leszek-rejmer
Link Dodaj komentarz »
Pokazy ciąg dalszy.

Kilka kolejnych zdjęć z pokazów i aukcji konia arabskiego w Janowie Podlaskim.

1

2

3

4

5

6

7

Nie komentuję tych zdjęć, bo wszystkie informacje na temat tego pokazu chcę przedstawić wspólnie z kolegami na otwarciu naszej wystawy w dniu 16.09.2011 r. w kinie Helios.

Następna porcja zdjęć wieczorem.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia i weekendu.

 

09:42, leszek-rejmer
Link Dodaj komentarz »
sobota, 13 sierpnia 2011
Pokazy.

Dłuższa przerwa spowodowana była gromadzeniem materiału fotograficznego. Mam okazję zaprezentować Państwu część zdjęć z aukcji konia arabskiego, która odbyła sie w Janowie Podlaskim tydzień temu. Jest to wstęp do wystawy. Ale najpierw kwiaty dla pani Agatki za wspaniałe zdjęcie 3 autorów zdjęć (pod kwiatami).

1

2

3

4

Od lewej: Leszek Jastrzębiowski - Prezes RTF, Zbigniew Staniszewski i moja skromna osoba. Poniżej pierwszych kilka zdjęć z pokazów.

Następne zdjęcia polskich koni arabskich z pokazów w Janowie Podlaskim jutro.

Pozdrawiam

 

 

 

 

22:53, leszek-rejmer
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 01 sierpnia 2011
Radomskie Towarzystwo Fotograficzne

" W imieniu Zarządu Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego informuję, że nasze Stowarzyszenie zostało pozbawione możliwości użytkowania lokalu przy ul. Traugutta 31/33. Od półtora roku w tym pomieszczeniu, otrzymanym w wyniku słownych uzgodnień prezesa Zarządu Towarzystwa, Leszka Jastrzębiowskiego z wiceprezydentem Miasta Radomia, Ryszardem Fałkiem, RTF prowadził bogatą działalność - zorganizowano 17 wystaw w cyklu Galeria Fotografii RTF-u, 10 prezentacji o charakterze wykładów na tematy związane z fotografią, odbywały się cotygodniowe spotkania kilkudziesięciu członków stowarzyszenia i jego sympatyków. Fakt ten stanowi naruszenie ustnej umowypomiędzy stronami, a powiadomienie o zaistniałej sytuacji miało charakter informacji post factum.

    Członkowie RTF-u nie zostali pozbawieni siedziby i możliwości prowadzenia swojej statutowej działalności, ruchomości Stowarzyszenia zostały przetransportowane, według posiadanych przez nas informacji, do sali głównej Klubu Środowisk Twórczych ŁAŹNIA przy ul. Żeromskiego 56.

    Radomskie Towarzystwo Fotograficzne jest obecnie w KŚT ŁAŹNIA od początku jego istnienia czyli od 1987 roku, ma więc możliwość podsumować działalność Klubu na przestrzeni całego okresu jego istnienia. Budynek dawnej Łaźni, po remoncie, został oddany przez ówczesne władze Radomia do dyspozycji wszystkich środowisk twórczych naszego miasta. Poza dwoma pierwszymi latami Klub Środowisk Twórczych ŁAŹNIA nie prowadził działalności zgodnie ze swoim przeznaczeniem, a różne decyzje doprowadziły do odejścia z tych murów wszystkich środowisk twórczych poza RTF-em. Na przestrzeni lat dało się zauważyć brak wizji jaką rolę Klub Środowisk Twórczych powinien pełnić i komu służyć. Nastąpiła zmiana formuły i charakteru działania, stał się on kolejnym miejskim ośrodkiem kultury. Trudno byłoby tę decyzję uzasadnić brakiem zaangażowania radomskich środowisk twórczych, wystarczy bowiem spojrzeć do comiesięcznego Radomskiego Informatora Kulturalnego i odnotować ogromną ilość imprez organizowanych przez te stowarzyszenia.

Aktualnie podjęte decyzje mogą wydawać się zamachem na aktywne i pełne dobrych chęci środowisko radomskiech pasjonatów fotografii. Wierzymy jednak w dobrą wolę władz miejskich odpowiedzialnych za obszar kultury i nie podejmujemy żadnych działań niezgodnych z wcześniejszymi uzgodnieniami.

Deklarujemy dalsze aktywne działania w dziedzinie fotografii wystawienniczej na zasadach obowiązujących dotychczas, czyli uzyskiwania części niezbędnych środkó poprzez uczestniczenie w konkursach organizowanych przez Gminę Miasta Radom. Nadmieniam, że członkowie RTF-u wykonyją wszystkie zadania nieodpłatnie, angażując również swoje własne środki finansowe, ponieważ środki pozyskiwane stanowią średnio 50-60% potrzeb finansowych.

Możliwość dalszej działalności jest uzależniona od stworzenia niezbędnych do tego warunków. Naszym zdaniem najwłaściwszym byłoby przywrócenie roli ŁAŹNI jako Klubu Środowisk Twórczych, który powinien jednoczyć, promować i ubogacać środowiska twórcze w naszym mieście poprzez służenie im pomocą w realizacji zamierzeń i statutowych celów.

Zaistniała sytuacja, naszym zdaniem, powinna być sygnałem do podjęcia wspólnych działań władz miasta i środowisk kultury dla dobra radomskich twórców. Takich działań wymaga troska o nasze miasto.

                                                                        Z poważaniem

                                              Prezes Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego 

                                                                   Leszek Jastrzębiowski

Takie oświadczenie dostałem od Prezesa RTF i postanowiłem je opublikować na moim blogu, chociaż jest ono przedstawione także na stronie RTF, ponieważ sytuacja wymaga szerokiego przekazu do naszych sympatyków i opinii publicznej. Uważam, iż komentarz w tej kwestii jest zbędny.

Pozdrawiam

niedziela, 24 lipca 2011
Weekend

Po pracowitym tygodniu pracowity weekend, ale dla mnie to normalne. Chciałbym tylko zaprezentować kilka fotografii obrazujących tę przyjemniejszą stronę soboty i niedzieli.

W sobotę na ul Wileńskiej w Warszawie kręcono nastęny odcinek "Czas honoru" i nie mogłem sobie odmówić zanotowania tego faktu na moim blogu. Oto 2 zdjęcia z planu filmowego, zwróćcie uwagę na kamery monitoringu na budynku, czy napis szanuj zieleń na trawniku. Ciekawi mnie czy wszystkie te szczegóły zostaną wycięte w filmie czy może ;-) ktoś o tym zapomni.

Czas

ch1

Sobotnie popołudnie spędziłem w Garbatce Letisko na ciekawie zorganizowanych przez wójta Roberta Kowalczyka Dniach Garbatki. Była dobra muzyka Blues 40+, M.A.G, występy dzieci i młodzieży, konkursy, dyskoteka czy koncert pieśni biesiadnej a wszystko w malowniczo położonym ośrodku "Polanka". Oto kilka zdjęć.

 g

g

d

Cała impreza odbywała się jednak w cieniu środowej nawałnicy, jaka przeszła nad Garbatką, niszcząc linię energetyczną i zrywając dachy domów. Rozmawiałem z wójtem i Przewodniczącym Rady Gminy na ten temat, mówiliśmy o  pomocy w przypadku takich właśnie zdarzeń losowych i cały czas podtrzymuję tezę że "Janosikowe" powinno w całości tworzyć fundusz  na naprawę skutków tego typu katastrof.

Pozdrawiam i życzę wspaniałego nowego tygodnia.

23:41, leszek-rejmer
Link Dodaj komentarz »
środa, 06 lipca 2011
Sabina Golanowska

Wielką przyjemnośc miałem oglądając Sabinę Golanowską na próbie generalnej Miss Polski w Kozienicach. Fantastyczna "wokalistka, aktorka musicalowa - od lat występująca na wielu scenach i estradach w kraju i za granicą. Urodzona w Opolu...Jako jedna z niewielu wokalistek polskiej sceny muzycznej łączy różne style śpiewania od gospel'u przez musical, soul, pop, rock aż po operę....Nazywana "Kameleonem muzycznym" z wielką swobodą odnajduję się również na scenie klubowej...tak pani Sabina przedstawiona jest na stronie internetowej :http://www.sabinag.pl/ I jej wokal powalił mnie na kolana. Oczywiście nie mogłem się opszeć i musiałem zarejestrować to na karcie pamięci a fotki poniżej.

1

2

3

 

 

6

7

Jej "Back to black" (Amy Winehouse) jest rewelacyjny, żałuję tylko, ze nie mogę go zgrać do tela, miło by było słuchać taki sygnał odbierając  tela.

Pozdrawiam

 

08:43, leszek-rejmer
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 28 czerwca 2011
Ciąg dalszy gry wyborczej.

Nie mogłem obejrzeć gali półfinałowej Miss Polski 2011 w Kozienicach, byłem tylko na próbie generalnej, stąd nie przedstawię fotek z sobotniego wieczora. Ale próba była też ciekawa, zobaczcie sami.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

A oto pełna lista półfinalistek.

1. Białobrzeska Aleksandra
2. Bieńkowska Małgorzata
3. Biernacka Sandra
4. Czarnomska Wioleta
5. Drzymalska Jagoda
6. Gibas Paulina
7. Grobarek Dayana
8. Grzywacka Iga
9. Heiselbetz Żaneta
10. Jędroszka Katarzyna
11. Karwowska Justyna
12. Kołcz Magdalena
13. Konwalska Sandra
14. Kosmala Anita
15. Kościuch Kamila
16. Kowalska Joanna
17. Kownierowicz Marta
18. Kunc Monika
19. Leszczak Marcela
20. Lis Patrycja
21. Majda Patrycja
22. Martyka Daria
23. Moll Agata
24. Niziołek Magdalena
25. Nowak Nina
26. Ogryzek Angelika
27. Pelak Natalia
28. Płosaj Olga
29. Popławska Sylwia
30. Pupacz Aurelia
31. Rogoszko Judyta
32. Schellenberg Scarlett
33. Sikorska Natalia
34. Sobczak Judyta
35. Sokołowska Agata
36. Suchy Agnieszka
37. Szurabik Marta
38. Tolasz Kamila
39. Trąbińska Kinga
40. Wardakowska Karolina
41. Warecka Amanda
42. Wenderlich Kamila
43. Wiśniowska Klaudia
44. Witkowska Aleksandra
45. Zielińska Daria
46. Chudzińska Joanna
47. Radgowska Ewelina

1. Białobrzeska Aleksandra - Szydłowo (18 lat, 175 cm) Finalistka Miss Mazowsza 2011
2. Bieńkowska Małgorzata - Poznań (23 lata, 172 cm) Zielona Karta Miss Wielkopolski 2011
3. Biernacka Sandra - Mysłowice (18 lat, 169 cm1 Wicemiss Ślaska 2011
4. Czarnomska Wioleta - Staroźleby (20 lat, 173 cm) Ćwierćfinalistka Miss Polski Internetu 2011
5. Drzymalska Jagoda - Gdynia (18 lat, 175 cm) Miss Ziemi Pomorskiej 2011
6. Gibas Paulina - Łękawica (18 lat, 171 cm) 1 Wicemiss Beskidów 2011
7. Grobarek Dayana - Velbert (19 lat,  174 cm) Miss Polonia in Deutschland 2010
8. Grzywacka Iga - Białystok (19 lat, 173 cm) 1 Wicemiss Podlasia 2011
9 Heiselbetz Żaneta - Katowice (22 lata, 173 cm) Miss Ślaska 2011
10. Jędroszka Katarzyna - Ostrów Wielkopolski (19 lat, 178 cm) Nominacja z castingu internetowego
11. Karłowska Justyna - Warszawa (19 lat, 173 cm) Nominacja z castingu internetowego
12. Kołcz Magdalena - Toruń (23 lata, 175 cm) Miss Ziemi Toruńsko-Włocławskiej 2011
13. Konwalska Sandra - Gdynia (19 lat, 173 cm) 2 Wicemiss Ziemi Pomorskiej 2011
14. Kosmala Anita - Skarżysko-Kamienna (19 lat, 173 cm) Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2011
15. Kościuch Kamila - Elbląg (19 lat, 178 cm) Miss Ziemi Elbląskiej 2011
16. Kowalska Joanna - Kruszwica (20 lat, 180 cm) Nominacja z castingu internetowego
17. Kownierowicz Marta - Czarna Białostocka (22 lata, 174 cm) Miss Podlasia 2011
18. Kunc Monika - Łódź (19 lat, 174 cm) Nominacja z Miss Polski Internetu 2011
19. Leszczak Marcela - Konin (20 lat, 173 cm) 2 Wicemiss Wielkopolski 2011
20. Lis Patrycja - Piła (19 lat, 176 cm) Ćwierćfinalistka Miss Polski Internetu 2011
21. Majda Patrycja - Będzin (18 lat, 174 cm) Miss Zagłębia 2011
22. Martyka Daria - Pleszew (23 lata, 180 cm) Miss Wielkopolski 2011
24. Niziołek Magdalena - Kwidzyn (19 lat, 180 cm) Zielona Karta Miss Ziemi Pomorskiej 2011
25. Nowak Nina - Wilkowice (19 lat, 177 cm) Zielona Karta Miss Beskidów 2011
26. Ogryzek Angelika - Szczecin (19 lat, 175 cm) Miss Pomorza Zachodniego 2011
27. Pelak Natalia - Lubin (18 lat, 172 cm) Miss Dolnego Śląska 2011
28. Płosaj Olga - Warszawa  (20 lat, 174 cm) Zielona Karta Miss Warszawy 2011
29. Popławska Sylwia - Kasina Wielka ( 22 lata, 175 cm) Nominacja z castingu małopolskiego 2011
30. Pupacz Aurelia - Przodkowo (20 lat, 178 cm) 1 Wicemiss Ziemi Pomorskiej 2011
31. Schellenberg Scarlett - Hamburg (20 lat, 180 cm) 2 Wicemiss Polonia in Deutschland 2010
33. Sikorska Natalia - Bydgoszcz (19 lat, 174 cm) Miss Regionu Kujawsko-Pomorskiego 2011
34. Sobczak Judyta - Berlin (21 lat, 171 cm) 1 Wicemiss Polonia in Deutschland 2010
35. Sokołowska Agata - Skarżysko-Kamienna (24 lata, 180 cm) 1 Wicemiss Ziemi Świetokrzyskiej 2011
36. Suchy Agnieszka - Katowice (19 lat, 174 cm) Zielona Karta Miss Zagłebia 2011
37. Szurabik Marta - Nowosiadło (21 lat, 168 cm) 1 Wicemiss Mazowsza Północnego 2011
38. Tolasz Kamila - Jasienica (19 lat, 173 cm) Miss Beskidów 2011
39. Trąbińska Kinga -Wąbrzeźno (22 lata, 169 cm) 2 Wicemiss Ziemi Toruńsko-Włocławskiej 2011
40. Wardakowska Karolina - Tłuszcz (19 lat, 176 cm) 2 Wicemiss Mazowsza Północnego 2011
41. Warecka Amanda - Lublin (18 lat, 173 cm)  Miss Ziemi Lubelskiej 2011
42. Wenderlich Kamila - Włocławek (18 lat, 170 cm) 1 Wicemiss Ziemi Toruńsko-Włocławskiej 2011
43. Wiśniowska Klaudia - Warszawa (18 lat, 173 cm) Finalistka Miss Warszawy 2011
44. Witkowska Aleksandra - Warszawa (18 lat, 168 cm) Finalistka Miss Warszawy 2011
45. Zielińska Daria - Pniewy (19 lat, 171 cm) Finalistka Miss Wielkopolski 2011
46. Chudzińska Joanna - Głogów (21 lat, 178 cm) Półfinalistka Miss Polski Internetu 2011
47. Radgowska Ewelina - Płock (19 lat,  175 cm) Miss Mazowsza Północnego 2011


Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/rozrywka-w-tv/miss-polski-2011-polfinal-relacja-na-zywo-w-internecie_192499.html
1. Białobrzeska Aleksandra - Szydłowo (18 lat, 175 cm) Finalistka Miss Mazowsza 2011
2. Bieńkowska Małgorzata - Poznań (23 lata, 172 cm) Zielona Karta Miss Wielkopolski 2011
3. Biernacka Sandra - Mysłowice (18 lat, 169 cm1 Wicemiss Ślaska 2011
4. Czarnomska Wioleta - Staroźleby (20 lat, 173 cm) Ćwierćfinalistka Miss Polski Internetu 2011
5. Drzymalska Jagoda - Gdynia (18 lat, 175 cm) Miss Ziemi Pomorskiej 2011
6. Gibas Paulina - Łękawica (18 lat, 171 cm) 1 Wicemiss Beskidów 2011
7. Grobarek Dayana - Velbert (19 lat,  174 cm) Miss Polonia in Deutschland 2010
8. Grzywacka Iga - Białystok (19 lat, 173 cm) 1 Wicemiss Podlasia 2011
9 Heiselbetz Żaneta - Katowice (22 lata, 173 cm) Miss Ślaska 2011
10. Jędroszka Katarzyna - Ostrów Wielkopolski (19 lat, 178 cm) Nominacja z castingu internetowego
11. Karłowska Justyna - Warszawa (19 lat, 173 cm) Nominacja z castingu internetowego
12. Kołcz Magdalena - Toruń (23 lata, 175 cm) Miss Ziemi Toruńsko-Włocławskiej 2011
13. Konwalska Sandra - Gdynia (19 lat, 173 cm) 2 Wicemiss Ziemi Pomorskiej 2011
14. Kosmala Anita - Skarżysko-Kamienna (19 lat, 173 cm) Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2011
15. Kościuch Kamila - Elbląg (19 lat, 178 cm) Miss Ziemi Elbląskiej 2011
16. Kowalska Joanna - Kruszwica (20 lat, 180 cm) Nominacja z castingu internetowego
17. Kownierowicz Marta - Czarna Białostocka (22 lata, 174 cm) Miss Podlasia 2011
18. Kunc Monika - Łódź (19 lat, 174 cm) Nominacja z Miss Polski Internetu 2011
19. Leszczak Marcela - Konin (20 lat, 173 cm) 2 Wicemiss Wielkopolski 2011
20. Lis Patrycja - Piła (19 lat, 176 cm) Ćwierćfinalistka Miss Polski Internetu 2011
21. Majda Patrycja - Będzin (18 lat, 174 cm) Miss Zagłębia 2011
22. Martyka Daria - Pleszew (23 lata, 180 cm) Miss Wielkopolski 2011
24. Niziołek Magdalena - Kwidzyn (19 lat, 180 cm) Zielona Karta Miss Ziemi Pomorskiej 2011
25. Nowak Nina - Wilkowice (19 lat, 177 cm) Zielona Karta Miss Beskidów 2011
26. Ogryzek Angelika - Szczecin (19 lat, 175 cm) Miss Pomorza Zachodniego 2011
27. Pelak Natalia - Lubin (18 lat, 172 cm) Miss Dolnego Śląska 2011
28. Płosaj Olga - Warszawa  (20 lat, 174 cm) Zielona Karta Miss Warszawy 2011
29. Popławska Sylwia - Kasina Wielka ( 22 lata, 175 cm) Nominacja z castingu małopolskiego 2011
30. Pupacz Aurelia - Przodkowo (20 lat, 178 cm) 1 Wicemiss Ziemi Pomorskiej 2011
31. Schellenberg Scarlett - Hamburg (20 lat, 180 cm) 2 Wicemiss Polonia in Deutschland 2010
33. Sikorska Natalia - Bydgoszcz (19 lat, 174 cm) Miss Regionu Kujawsko-Pomorskiego 2011
34. Sobczak Judyta - Berlin (21 lat, 171 cm) 1 Wicemiss Polonia in Deutschland 2010
35. Sokołowska Agata - Skarżysko-Kamienna (24 lata, 180 cm) 1 Wicemiss Ziemi Świetokrzyskiej 2011
36. Suchy Agnieszka - Katowice (19 lat, 174 cm) Zielona Karta Miss Zagłebia 2011
37. Szurabik Marta - Nowosiadło (21 lat, 168 cm) 1 Wicemiss Mazowsza Północnego 2011
38. Tolasz Kamila - Jasienica (19 lat, 173 cm) Miss Beskidów 2011
39. Trąbińska Kinga -Wąbrzeźno (22 lata, 169 cm) 2 Wicemiss Ziemi Toruńsko-Włocławskiej 2011
40. Wardakowska Karolina - Tłuszcz (19 lat, 176 cm) 2 Wicemiss Mazowsza Północnego 2011
41. Warecka Amanda - Lublin (18 lat, 173 cm)  Miss Ziemi Lubelskiej 2011
42. Wenderlich Kamila - Włocławek (18 lat, 170 cm) 1 Wicemiss Ziemi Toruńsko-Włocławskiej 2011
43. Wiśniowska Klaudia - Warszawa (18 lat, 173 cm) Finalistka Miss Warszawy 2011
44. Witkowska Aleksandra - Warszawa (18 lat, 168 cm) Finalistka Miss Warszawy 2011
45. Zielińska Daria - Pniewy (19 lat, 171 cm) Finalistka Miss Wielkopolski 2011
46. Chudzińska Joanna - Głogów (21 lat, 178 cm) Półfinalistka Miss Polski Internetu 2011
47. Radgowska Ewelina - Płock (19 lat,  175 cm) Miss Mazowsza Północnego 2011


Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/rozrywka-w-tv/miss-polski-2011-polfinal-relacja-na-zywo-w-internecie_192499.html
1. Białobrzeska Aleksandra - Szydłowo (18 lat, 175 cm) Finalistka Miss Mazowsza 2011
2. Bieńkowska Małgorzata - Poznań (23 lata, 172 cm) Zielona Karta Miss Wielkopolski 2011
3. Biernacka Sandra - Mysłowice (18 lat, 169 cm1 Wicemiss Ślaska 2011
4. Czarnomska Wioleta - Staroźleby (20 lat, 173 cm) Ćwierćfinalistka Miss Polski Internetu 2011
5. Drzymalska Jagoda - Gdynia (18 lat, 175 cm) Miss Ziemi Pomorskiej 2011
6. Gibas Paulina - Łękawica (18 lat, 171 cm) 1 Wicemiss Beskidów 2011
7. Grobarek Dayana - Velbert (19 lat,  174 cm) Miss Polonia in Deutschland 2010
8. Grzywacka Iga - Białystok (19 lat, 173 cm) 1 Wicemiss Podlasia 2011
9 Heiselbetz Żaneta - Katowice (22 lata, 173 cm) Miss Ślaska 2011
10. Jędroszka Katarzyna - Ostrów Wielkopolski (19 lat, 178 cm) Nominacja z castingu internetowego
11. Karłowska Justyna - Warszawa (19 lat, 173 cm) Nominacja z castingu internetowego
12. Kołcz Magdalena - Toruń (23 lata, 175 cm) Miss Ziemi Toruńsko-Włocławskiej 2011
13. Konwalska Sandra - Gdynia (19 lat, 173 cm) 2 Wicemiss Ziemi Pomorskiej 2011
14. Kosmala Anita - Skarżysko-Kamienna (19 lat, 173 cm) Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2011
15. Kościuch Kamila - Elbląg (19 lat, 178 cm) Miss Ziemi Elbląskiej 2011
16. Kowalska Joanna - Kruszwica (20 lat, 180 cm) Nominacja z castingu internetowego
17. Kownierowicz Marta - Czarna Białostocka (22 lata, 174 cm) Miss Podlasia 2011
18. Kunc Monika - Łódź (19 lat, 174 cm) Nominacja z Miss Polski Internetu 2011
19. Leszczak Marcela - Konin (20 lat, 173 cm) 2 Wicemiss Wielkopolski 2011
20. Lis Patrycja - Piła (19 lat, 176 cm) Ćwierćfinalistka Miss Polski Internetu 2011
21. Majda Patrycja - Będzin (18 lat, 174 cm) Miss Zagłębia 2011
22. Martyka Daria - Pleszew (23 lata, 180 cm) Miss Wielkopolski 2011
24. Niziołek Magdalena - Kwidzyn (19 lat, 180 cm) Zielona Karta Miss Ziemi Pomorskiej 2011
25. Nowak Nina - Wilkowice (19 lat, 177 cm) Zielona Karta Miss Beskidów 2011
26. Ogryzek Angelika - Szczecin (19 lat, 175 cm) Miss Pomorza Zachodniego 2011
27. Pelak Natalia - Lubin (18 lat, 172 cm) Miss Dolnego Śląska 2011
28. Płosaj Olga - Warszawa  (20 lat, 174 cm) Zielona Karta Miss Warszawy 2011
29. Popławska Sylwia - Kasina Wielka ( 22 lata, 175 cm) Nominacja z castingu małopolskiego 2011
30. Pupacz Aurelia - Przodkowo (20 lat, 178 cm) 1 Wicemiss Ziemi Pomorskiej 2011
31. Schellenberg Scarlett - Hamburg (20 lat, 180 cm) 2 Wicemiss Polonia in Deutschland 2010
33. Sikorska Natalia - Bydgoszcz (19 lat, 174 cm) Miss Regionu Kujawsko-Pomorskiego 2011
34. Sobczak Judyta - Berlin (21 lat, 171 cm) 1 Wicemiss Polonia in Deutschland 2010
35. Sokołowska Agata - Skarżysko-Kamienna (24 lata, 180 cm) 1 Wicemiss Ziemi Świetokrzyskiej 2011
36. Suchy Agnieszka - Katowice (19 lat, 174 cm) Zielona Karta Miss Zagłebia 2011
37. Szurabik Marta - Nowosiadło (21 lat, 168 cm) 1 Wicemiss Mazowsza Północnego 2011
38. Tolasz Kamila - Jasienica (19 lat, 173 cm) Miss Beskidów 2011
39. Trąbińska Kinga -Wąbrzeźno (22 lata, 169 cm) 2 Wicemiss Ziemi Toruńsko-Włocławskiej 2011
40. Wardakowska Karolina - Tłuszcz (19 lat, 176 cm) 2 Wicemiss Mazowsza Północnego 2011
41. Warecka Amanda - Lublin (18 lat, 173 cm)  Miss Ziemi Lubelskiej 2011
42. Wenderlich Kamila - Włocławek (18 lat, 170 cm) 1 Wicemiss Ziemi Toruńsko-Włocławskiej 2011
43. Wiśniowska Klaudia - Warszawa (18 lat, 173 cm) Finalistka Miss Warszawy 2011
44. Witkowska Aleksandra - Warszawa (18 lat, 168 cm) Finalistka Miss Warszawy 2011
45. Zielińska Daria - Pniewy (19 lat, 171 cm) Finalistka Miss Wielkopolski 2011
46. Chudzińska Joanna - Głogów (21 lat, 178 cm) Półfinalistka Miss Polski Internetu 2011
47. Radgowska Ewelina - Płock (19 lat,  175 cm) Miss Mazowsza Północnego 2011


Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/rozrywka-w-tv/miss-polski-2011-polfinal-relacja-na-zywo-w-internecie_192499.html

 W nastęnej odsłonie kilka ciekawych osobowości.

Pozdrawiam

 

 

13:45, leszek-rejmer
Link Dodaj komentarz »
Wizyta Prezydenta Bronisława Komorowskiego we Wsoli i Radomiu.

W 35 rocznicę Radomskiego Czerwca Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził Radom. Mówił:..."możemy z Radomia przesłać sygnał do całej Polski, iż nie tylko warto upamiętnić wszystko co tu się działo przed 35-laty. Ale stąd warto też spojrzeć na Polskę, na Radom na nas samych i ocenić jak wiele się zmieniło" Zmieniło się zmieniło panie Prezydencie. Kilka dni temu byłem na otwarciu wystawy "Czerwiec 76" w muzeum im. Jacka Malczewskiego. Oglądałe zdjęcia z Radomia, Płocka i Ursusa i nurtuje mnie  pytanie:

-Panie Prezydencie czy robotnicy z Radomia, Płocka i Ursusa widniejący na tych fotografiach maja pracę, mają zabezpieczony byt, czy są bezrobotni bez prawa do zasiłku? Czy niepodległa Rzeczpospolita o którą walczyli wspomaga ich i pozwala żyć godnie?

Przed spotkaniem z Radomianami pan Prezydent odwiedził Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli, asystowała mu śmietanka radomskiej PO. Choć jak znam pana Tomasza Tyczyńskiego kierownika Muzeum to   dyskusja dotyczyła funkcjonowania instytucji kultury,  o finansowaniu takich placówek i ich promocji. Oto kilka zdjęć:

1

 Grupa wspaniałych ludzi, pracowników muzeum sercem i duszą oddanych swojej pracy na wspólnym zdjęciu z Prezydentem Rzeczypospolitej.

2

Wzrasta zainteresowanie muzeum, to dobry znak.

Pozdrawiam serdecznie.

 

 

 

12:35, leszek-rejmer
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 czerwca 2011
Przygotowania do wyborów.

W sobotę o godz. 19.00 w amfiteatrze Kozienickim rozpocznie się półfinał Miss Polski 2011. Kandydatki przygotowują się od wtorku oto kilka zdjęć z czwartkowego planu.

1

2

3

4

4

5

6

7

Ciekawie zapowiada się sobotni wieczór.

Pozdrawiam

 

 

09:14, leszek-rejmer
Link Dodaj komentarz »
sobota, 18 czerwca 2011
Piknik naukowy w Radomiu.

Właśnie trwa II Piknik Naokowy na placu Corazziego w Radomiu. Można tam  zgłębić swoją wiedzę m.in. z takich dziedzin jak: chemia, astronomia, biologia, kryminalistyka, energetyka, automatyka i robotyka czy fizyka. Oto kilka zdjęć:

1

2

15:34, leszek-rejmer
Link Dodaj komentarz »